Porsche 911 E

Specificaties

PrijsOp aanvraag
Tellerstand14835 km
Bouwjaar02 1968
Aantal geproduceerd
StatusBeschikbaar
Motor6 cilinder
Vermogen210 pk
Motor inhoud2.7 liter
TransmissieHandgeschakeld
Opmerkingen
ChassisCoupé
Kleur exterieurSchiefergrau
Kleur interieurRood leder
Wielen15 inch Fuchs
Chassisnummer119200013

Porsche 911 E coupe 1969

In 2016 kregen wij de opdracht om een Porsche 911 E op te zoeken en totaal te restaureren naar de wensen van de klant. Het moest een restauratie tot concoursstaat worden en tevens moest de auto worden voorzien van een aantal aanpassingen en upgrades. Na enig zoekwerk vonden we een geschikte kandidaat in de vorm van een model F, E coupe uit 1969. De auto werd geheel gedemonteerd en vervolgens aangeboden aan de autobeitserij in Groningen voor ontlakken, ontroesten en aansluitend een koudverzink ( KTL ) behandeling zodat deze maximaal beschermd zou zijn. Alle plekken waar maar enige verdenking van roest zou zijn werden door ons gerestaureerd met nieuwe plaatdelen, en vanwege de lengte van de eigenaar werd de dakplaat met daarin een aftermarket ( niet origineel ) schuifdak vervangen door een dichte dakplaat. Tenslotte werd de gehele carrosserie van binnen en buiten in de epoxy coating gezet, strak gemaakt, en prachtig afgelakt met schiefer grau lakwerk en twee keer afgespoten in de blanke lak. Hierbij werd bijzonder veel aandacht besteedt aan de kwaliteit en de passingen van de diverse plaatdelen. Een uitgebreide reportage van dit werk is te vinden op onze website.

Na overleg werd besloten om de auto aan de bekende Porsche specialist Lammertink aan te bieden voor het afbouwen van de totale auto. Deze liet er geen gras over groeien en voorzag in een totaal restauratie van de techniek inclusief een 2.7 ltr motor, geheel gebouwd volgens RS specificaties. Onderstel, alle elektrische componenten, chroomwerk, en tenslotte ook het gehele interieur werden met de beste materialen opgebouwd met extreme aandacht voor detail. Ook Recaro sportstoelen in de stijl van de RS werden gemonteerd. Het bordeaux rode leer contrasteert prachtig met de grijze lakkleur en geeft hem een chique sportieve uitstraling.

Het resultaat is verbluffend, deze 911 is tot in detail in uitmuntende staat. Door omstandigheden werd er vervolgens niet veel met de auto gereden en de eigenaar heeft nu besloten om hem via ons te verkopen. Wij kunnen niet genoeg benadrukken dat hier een kans ligt om eigenaar te worden van een van de meest speciale model F Porsches die momenteel worden aangeboden! De totale restauratie is onderbouwd door een dossier met rekeningen van alle werkzaamheden en een dossier met foto’s. Deze Porsche moet worden gezien en dat is uiteraard mogelijk in onze showroom in Dirksland waar wij u er graag alles over vertellen.

Ik ben geïnteresseerd, neem svp contact met mij op.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

U bent succesvol ingeschreven voor onze nieuwsbrief.

Te veel inschrijvingen voor dit e-mailadres.